Język angielski

Zajęcia z języka angielskiego metodą Super Simple Songs. Super Simple Learning  to seria płyt, która w  2006 została zwycięzcą w kategorii dzieci i niemowląt w konkursie Children's Music Web Awards. Piosenki wykorzystywane podczas zajęć są uwielbiane przez dzieci na całym świecie.

Zajęcia wspomagają rozwijanie kompetencji lingwistycznych poprzez wielozmysłowe doświadczenia praktyczne, pomagają w zdobywaniu ogólnej wiedzy na temat świata oraz swojego ciała, rozwijają zdolności manualne, koordynację ruchowo-przestrzenną, percepcję wzrokową, słuchową i dotykową jak również socjalizację w grupie.

Zajęcia te są polecane dla wszystkich dzieci, w tym również dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum Autyzmu, które chcą poznać gry, zabawy i tradycje krajów anglojęzycznych a przy okazji zacząć przygodę z nauką języka obcego.