WYPRAWKA 2015/2016

Prosimy, żeby wszystkie rzeczy, które będą państwo przynosili do przedszkola, były podpisane.

• Pościel: poduszka „jasiek”+ mała kołdra/koc + worek bawełniany na pościel (Grupy młodsze)
  • Ręcznik (mały podpisany z dużym wieszaczkiem)
  • Kubek, pasta do zębów, szczotka do mycia zębów (podpisane)
  • Chusteczki higieniczne (2 opakowania 100 szt.)
  • Chusteczki mokre ( 2 paczki na semestr)
  • Kapcie (najlepiej na rzepy, podpisane)
  • Bielizna i spodnie na zmianę
  • Bluzka do przebrania
  • Worek z materiału na zapasowe ubrania (podpisany)
  • 2x teczka papierowa A4
  • Art. papiernicze: kredki (najlepiej „bambino”, ołówkowe), „nakładka” na ołówek, plastelina, blok techniczny duży, blok techniczny i rysunkowy kolorowe, farby plakatowe, bibuła, klej w sztyfcie, ryza papieru ksero (1x w roku szkolnym), kolorowanka o dowolnej tematyce (1 szt. podpisana), ołówek, strugaczka.
  • Dzieci z najmłodszej grupy dodatkowo: nożyczki, kredki świecowe „bambino”.

Prosimy, aby dzieci przychodziły w ubraniach odpowiednich do pory roku oraz wygodnych i łatwych do zakładania:  kurtka z suwakiem, łatwo się zapinająca, luźne spodnie lub spódnica na gumkę, bluza dresowa lub lekki sweterek. Ubrania powinny mieć rozciągliwe dekolty. Najbardziej odpowiedni do przedszkola jest strój „na cebulkę”.