Zajęcia Metodą Knillów - zapraszamy!

Panie Agata Kowalska i Magdalena Pawelec wychowawczynie grup „Słoneczka” i „Pszczółki” już jutro – w środę, 6 maja - zapraszają dzieci wraz z rodzicami na zajęcia prowadzone Metodą Knillów. Zajęcia odbywają się cyklicznie, co dwa tygodnie, w godz. 14.00 – 14.30.

- Celem terapii jest rozwijanie świadomości ciała i wzrost aktywności ruchowej – mówi Agata Kowalska. - Poprzez wspólne ćwiczenia rodzice maja szansę nawiązać lepszy kontakt z dzieckiem i przełamać istniejące bariery komunikacyjne.

Program wzbogacony jest specjalną muzyką, opracowaną przez muzykoterapeutów, która podwyższa uwagę dziecka i koncentruje go na wykonywanych czynnościach.

- Dzieci bardzo lubią te zajęcia, wyciszają się i starają dokładnie wypełniać polecenia – dodaje pani Agata. - Do udziału w nich zachęcamy szczególnie przedszkolaków z młodszych grup.