Święta z barankiem, pisanką, zającem

Święta Wielkanocne z jajem i zającem,

pachnące, radosne święta Wielkanocne!!!

Skoczne piosenki, tańce i wesołe wierszyki w wykonaniu przejętych przedszkolaków wprowadziły nas już dzisiaj w świąteczny nastrój.

Licznie przybyłą publicznośc powitała Linda Błach, dyrektor punktów przedszkolnych.

I rozpoczął się wiosenny występ.

O przylatujących wiosną ptakach zaśpiewały „Misie”, potem na scenie pojawiły się „Krasnoludki” - długouche zające z koszyczkami pełnymi słodyczy. „Żabki” przypomniały o czekającym nas śmigusie-dyngusie. Był też „Baranek z wełny cały” (Damianek z „Pszczółek”), a w roli kolorowych pisanek – kraszanek wystąpiły maluchy z grupy „Biedronek”.

Goście długo oklaskiwali występ małych wykonawców. Pstrykały flesze aparatów, każdy chciał mieć pamiątkę.

Świateczną „akademię” przygotowała pani Edyta Damentko, wychowawczyni „Misiów”.

Po przeżyciach artystycznych przyszedł czas na wielkanocne życzenia, dzielenie się jajeczkiem i słodki poczęstunek, przygotowany przez Rodziców.

Wesołych Świąt!!!

More in this category: « Dogoterapia Zabawa z kotem »