Wszystkie kwiaty dla Mamy i Taty!

Wzruszające święto miało dziś miejsce w „Karuzeli”. Przedszkolaki złożyły najlepsze życzenia swoim Kochanym Mamusiom i Tatusiom!

„Żyj Mamusiu moja miła 100 lat albo dłużej,

Bądź wesoła i szczęśliwa, zdrowie niech Ci służy” - śpiewały przejęte maluchy.

Dla Tatusiów był wierszyk: „Kochany Tato zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu jest bardzo fajnie!”

Dzieci długo i rzetelnie przygotowywały się do artystycznego występu dla Rodziców, ale wysiłek się opłacił. Na scenie gościliśmy, m.in.: Smerfy i kota Klakiera, żeglarzy tańczących „Papayę”, „Laleczkę z saskiej porcelany”. Nagrodą za udany popis były uśmiechy, ukradkiem ocierane łzy szczęścia i oklaski publiczności.

Wszystkie Mamy i Tatusiowie dostali od swoich pociech piękne upominki: ramki solne ze zdjęciami dzieci, laurki, tuby pełne kwiatów, bibułkowe muffiny.

Życzenia Rodzicom złożyła w imieniu swoim i Zarządu Stowarzyszenia „Karuzela” dyrektor integracyjnych punktów przedszkolnych „Wesoła Karuzela”i „Mini Karuzela” - Linda Błach.

Przedstawienie przygotowała Magdalena Zięba. Za scenografię odpowiadała Sylwia Grodzińska.

Po części oficjalnej miłe spotkanie kontynuowano przy kawie i słodyczach. Dziękujemy Mamom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku!