Udane Jasełka

„Świeć gwiazdeczko mała, świeć,
Do Jezuska prowadż mnie!!!”

Jasełka w naszym przedszkolu zgromadziły chyba wszystkich Rodziców, którzy nie kryjąc wzruszenia obejrzeli przygotowane przez dzieci przedstawienie.
Przedszkolaki bardzo się starały, by wszystko poszło zgodnie ze scenariuszem. W główne role Marii i Józefa wcielili się Zuzia oraz Stasio. Na scenie pojawili się oczywiście Królowie - w tym roku dwaj ;)) - Hubcio i Oliwier, przy ognisku ogrzewali się pastuszkowie - Michał, Filip i Paweł. Wierszyki bezbłędnie recytowali: Antoś z "Misiów", Kryspin i Antoś z "Biedronek" a także Wiktor z "Misiów", który w imieniu przedszkolaków złożył przed Dzieciątkiem w darze kosz z jabłkami. Olga - Gwiazdeczka zaprosiła natomiast wszystkie dzieci do tańca. W świąteczny nastrój wszystkich gości wprawił Anielski chór, który wykonał kilka tradycyjnych kolęd oraz angielską piosenkę o płatku śniegu.
Nad żłóbkiem rozbłysła pierwsza gwiazda...
O piękną scenografię zadbała Sylwia Grodzińska. Przygotowaniem Jasełek zajmowała się Agata Kowalska, wychowawczyni Krasnoludków.
Po pięknym przedstawieniu dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola spotkali się przy wspólnym stole, by skosztować tradycyjnych potraw i złożyć sobie nawzajem świąteczne życzenia: Wesołych Świąt!