Sto lat dla Babci i Dziadka!

Najważniejszym punktem dnia w przedszkolu były dzisiaj odwiedziny Babć i Dziadków. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego Przedszkolaki z „Karuzeli” również pamiętały o święcie swoich Babć i Dziadziusiów i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Dzieci zaprezentowały ciekawy program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty - wazony, laurki, dekoracyjne świeczniki. Babcie i dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej zaprezentować się na przedszkolnej scenie. Goście nie kryli łez wzruszenia...

Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków!

Wszystkiego najlepszego!