Przedszkolaki z wizyta w X LO!

Przedszkolaki z „Karuzeli” były wczoraj gośćmi X LO im. Stanisława Konarskiego w Radomiu. Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych brały udział w zorganizowanych przez licealistów obchodach, które odbyły się od hasłem: „Żyjmy razem, nie różni nas tak wiele...”.

Każda z zaproszonych placówek zaprezentowała się w krótkim programie artystycznym. Na scenie można było obejrzeć bajki „Jasia i Małgosię”, „Królową Śniegu”. Reprezentanci „Karuzeli” pokazali układ choreograficzny do piosenki „Chocolada”, a potem chętnie uczestniczyli w grach i zabawach, kolorowali obrazki. W nagrodę za aktywność Przedszkolaki otrzymały zabawne maski, w których bardzo chętnie pozowały do zdjęć. Wszyscy uczestnicy świetnie się razem bawili!

More in this category: « Zabawa z Mikołajem Mikołajki »