Literackie czwartki w przedszkolu

Już od jutra, 9 kwietnia, Stowarzyszenie „Karuzela” rozpoczyna cykl „Literackich Czwartków” dla dzieci z Integracyjnych Punktów Przedszkolnych „Wesoła Karuzela” i „Mini Karuzela”.

Celem tej inicjatywy jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych, zapoznanie ich z wartościowymi pozycjami literatury dla dzieci. Będzie to jednocześnie forma spotkania z ciekawym człowiekiem.

Zaproszeni Goście – znani Radomianie - czytać będą dzieciom swoje ulubione utwory z dzieciństwa. Udział znanych osób w projekcie z pewnością wpłynie pozytywnie na rozbudzenie potrzeby czytania u przedszkolaków. Goście pokażą swoim przykładem, że czytanie jest modne i pożyteczne, daje wartościową rozrywkę. Nie tylko bawi, ale też uczy i pomaga w osiąganiu sukcesów w życiu.

Jako pierwsza w Literackich Czwartkach weźmie udział Beata Drozdowska, dyrektor Klubu Środowisk Twórczych i Galerii „Łaźnia”. Początek o godzinie 9.00.