Oferta

Tylko w Karuzeli gwarantujemy Twojemu dziecku opieką ukierunkowaną na optymalny rozwój.

Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb każdego wychowanka. Prowadzimy zajęcia w małych grupach:

• integracyjnych – maksymalnie 15-osobowych,
  • terapeutycznych – maksymalnie 8-osobowych,
  • dla dzieci autystycznych – do 4 osób.

Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w godz. 6.30-16.30.
Ze względu na właściwy rozwój Twojego dziecka będzie mogło ono przebywać u nas do 9 godzin.

W pracy dydaktycznej
• realizujemy cele i zadania określone w ustawie o systemie oświaty; pracujemy na:
       - programie nauczania „W kręgu zabawy” Jadwigi Pytlarczyk
       - z dziećmi o potrzebie kształcenia specjalnego realizujemy Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny
• przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki w szkole,
• uczymy współpracy w grupie,
• kładziemy nacisk na rozwój kompetencji społecznych

W pracy terapeutycznej
• diagnozujemy każde dziecko
• prowadzimy indywidualne programy:
      - edukacyjno-terapeutyczne,
      - behawioralne

Stosujemy nowoczesne metody, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci, m.in.:  Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne, techniki behawioralne,  techniki TEACCH,  Metodę Dobrego Startu, pedagogikę zabawy, program aktywności Knillów, bajkoterapię, kinezjologię edukacyjną Edisona, Dziecięcą Matematykę.

Metoda dobrego startu, techniki behawioralne stosowana analiza zachowania, program TEACCH, elementy porannego kręgu, metoda Knillów, ruch rozwijający Weroniki Sherborne to tylko niektóre ze stosowanych przez nauczycieli i terapeutów Karuzeli sposobów na lepszy rozwój powierzonych placówce maluchów.

Twoje dziecko będzie mogło uczestniczyć w interesujących zajęciach takich jak między innymi:

•  hipoterapia
  •  dogoterapia
  •  arteterapia
  •  religia
  •  rytmika metodą Carla Orfa
  •  tanecznych
  •  języka angielskiego
  •  literackie czwartki
  •  kuchenne rewolucje

Pełną ofertę zajęć znajdziesz tutaj

Nasi wychowankowie korzystają z systematycznej opieki logopedy i psychologa.

Nadzór merytoryczny nad  placówkami sprawuje superwizor, dr n. med. psych. Tomasz Srebnicki.

Naszym atutem są dobre warunki lokalowe. Podczas pobytu w przedszkolu dzieci bawią się oraz uczą w dużych, dobrze wyposażonych salach. Dysponujemy również bezpiecznym, zamkniętym placem zabaw. Wszystkie zabawki i urzadzenia posiadają odpowiednie atesty.

Z myślą o Państwa wygodzie zadbamy również o to, by dzieci miały bezpłatny dojazd do przedszkoli.
Gwarantuje to Rodzicom dzieci niepełnosprawnych art. 17 ust.3a pkt 1 Ustawy o Systemie Oświaty.

Osobom zamieszkałym w promieniu 30 km od Radomia zapewnimy bezpłatny dowóz!
Jeżeli jednak wolicie dowieźć dziecko samodzielnie pomożemy w uzyskaniu dofinansowania kosztu przejazdów.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 510 804 104

Zapisz dziecko do Karuzeli już dziś.