Zacznij lato z "Karuzelą"!

Tańce, piosenki, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, gościnne występy artystów z Warsztatów Terapii Zajęciowej i mnóstwo dobrej zabawy....

Taki był nasz Festyn Rodzinny, którym przywitaliśmy dzisiaj lato!

Pogoda dopisała. Przedszkolaki tradycyjnie już przygotowały wspaniały pokaz swoich umiejetności. W nagrodę za całoroczną wspólną zabawę i trudy nauki otrzymały „Dyplomy Super Przedszkolaków” !

Podziękowania z rąk Pań Prezes Stowarzyszenia „Karuzela” Sylwii Waśkiewicz i Katarzyny Ziętek odebrali również najbardziej zaangażowani rodzice: Monika Owczarek, Agnieszka Gregier, Beata Mielcarz, Magdalena i Sebastian Dusza, Katarzyna i Marek Pytkowscy, Małgorzata Kruk.

Po części oficjalnej zaczęła się zabawa !

Atrakcji nie brakowało. Dzieciom najbardziej przypadły do gustu „dmuchańce” i trampolina. Długa kolejka ustawiła się też do Oberka – przejażdżki na koniku cieszą się zawsze ogromnym powodzeniem. Z gościnnymi występami odwiedzili nas Teatr Pralnia ze Środowiskowego Domu Samopocy w Pionkach oraz artyści z Warsztatów Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Nadzieja w Radomiu, Warsztatów Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych, grupa Infiniti z Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej. Publiczność długo oklaskiwała ich prezentacje.

Jak na festyn przystało były też pyszności dla amatorów grilla i puszysta wata cukrowa !

Wydarzeniu patronował Prezydent Miasta Radom. Za organizację odpowiedzialna była Sylwia Grodzińska.