Linda Dąbrowska

Staram się, aby dzieci wszechstronnie rozwijały swoją wiedzę, umiejętności, poznawały świat i przede wszystkim były szczęśliwe. Jako nauczyciel staram się być nie tylko wzorem dla dzieci, ale także wsparciem dla rodziców.

Bardzo lubię śpiewać, czytać. Do moich ulubionych lektur należą powieści Paulo Coelho, Harlana Cobena. Moją pasją są również podróże.

mgr Linda Dąbrowska – pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, terapeuta, oligofrenopedagog.

Dyrektor do spraw merytorycznych Integracyjnych Punktów Przedszkolnych Stowarzyszenia "Karuzela", wychowawczyni grupy "Żabki".

Ukończone kursy i szkolenia:

- Szkoła Wolontariuszy I stopnia - projekt: "Nie jestem sam- rehabilitacja i wsparcie dzieci i młodzieży niepełnosprawnej”;

- Umuzykalnianie dzieci metodą Carla Orffa;

- Szkolenie z Programu Edukacyjnego Wartości Życia; Animator Czasu Wolnego.

- Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne,

- Metoda Dobrego Startu,

- Diagnoza funkcjonalna dzieci z autyzmem - Profil Psychoedukacyjny PEP-R

- Elementy terapii behawioralnej w zachowaniach trudnych.